English Day Tábor

English Day

Co je English Day?
English Day je den plný přirozeného vzdělávání, rozvoje a aktivit pro děti od 3 (pro mladší nás kontaktujte) do 7 let v anglickém jazyce s rodilou mluvčí.

Stacks Image 3548
Stacks Image 3550
Stacks Image 3556
Stacks Image 3558
Stacks Image 3560

Jak English Day probíhá?

Celý den je veden rodilou mluvčí anglického jazyka s bohatými pedagogickými zkušenostmi. V průběhu tedy neproběhne žádná výuka angličtiny jako taková. Děti si jen přirozeně hrají, malují si, tráví čas venku, nicméně s tím rozdílem, že dostávají instrukce v angličtině. Děti přirozeně reagují a tím si upevňují získané slovní obraty slovíčko po slovíčku. V rámci dne probíhá sice „circle time“ (kroužek), kde je dětem představeno téma dne, nicméně to, z čeho si děti berou nejvíce je čas, kdy si malují, tvoří, oblékají se, hrají si venku nebo vevnitř nebo i když jedí svačinku nebo oběd. V ten moment dáváme na kontakt s rodilou mluvčí ten největší důraz. Právě tehdy pro dítě dochází k zcela přirozenému kontaktu s jazykem, s kterého si odnáší nejvíc. To je něco, co na jakémkoliv 40 minutovém kroužku jednou za týden v jakémkoliv jiném zařízení nemohou nikdy získat. Nabízíme ten nejbližší kontakt s přirozeným učením se, poznávání vlastních hodnot a potřeb, soužití s ostatními dětmi v kolektivu, respekt a pochopení jejich osobností v souladu s pravidly. Pro výuku čerpáme z prvků a pomůcek Montessori a Reggio Emilia. Vzdělávání se tak stává hrou a pro děti je velice zábavné.

Přirozenost

Zábava

Stacks Image 19525

Radost


Jak English Day funguje?

Děti chodí do své běžné mateřské školky, vy si vyberete den v týdnu, který by vám a dětem nejvíce vyhovoval a na ten vaše dítě na Anglický den přihlásíte.

Je o děti dobře postaráno?

Celý den (od 8.00 do 16.00) jsou děti s naší rodilou mluvčí. V současné chvíli to jsou buď Melina Seeto nebo Dori Bisk. Zároveň je s dětmi také česká asistentka učitelky – ta je tam pro zajištění pohodlí při řešení jakéhokoliv trápení dítěte.
 • Kontakt
  Open or Close
  English Day
  Budova MADC Mufík
  Špitálská 284/1
  390 01 Tábor
  č.ú.:
  2900620167/2010
  Mgr. Karolina Mairychová
  (+420) 728 060 015
  english-day@seznam.cz

Sdílejte