O nás

Představujeme Vám koncept "English Day," který pro vás připravilo Mateřské a dětské centrum Mufík.
V březnu 2014 jsme v Táboře zahájili projekt 
English Day - anglický den pro děti ve věku 3-7 let. Jedinečné spojení stabilního a kvalitního mateřského a dětského centra, které zajišťuje projekt po stránce pedagogické a vedení dětí, a zkušených rodilých mluvčích jako garantů kvalitní jazykové přípravy tak úspěšné, že ředitelka MaDC Mufík zanedlouho založila společnost English Day, kde se věnujeme přirozené a efektivní výuce angličtiny jak pro děti tak pro dospělé.
Náš hlavní projekt nesoucí jméno společnosti je den plný aktivit pro děti ve věku 3-7 let v anglickém jazyce. Celý den je veden rodilou mluvčí s bohatými pedagogickými zkušenostmi.  V průběhu dne neprobíhá výuka klasického školství, ale přirozené učení se druhému jazyku, který si díky efektivním metodám děti osvojují jako mateřský jazyk. Celý den si hrají, zpívají, tvoří, běhají a tráví fůru času venku…. vše v angličtině, přirozeně a pod vedením nejlepšího učitele angličtiny, který jen může být. Angličtinu se nešprtáme, my jí žijeme, zapisujeme hluboko v nás a tvoříme tak nesmazatelné a pevné základy.

JAK ENGLISH DAY FUNGUJE?
Děti chodí do své běžné mateřské školky, vy si vyberete den v týdnu, který by vám a dětem nejvíce vyhovoval a na ten vaše dítě na English Day přihlásíte....

 • Kontakt
  Open or Close
  English Day
  Budova MADC Mufík
  Špitálská 284/1
  390 01 Tábor
  č.ú.:
  2900620167/2010
  Mgr. Karolina Mairychová
  (+420) 728 060 015
  english-day@seznam.cz

Sdílejte