Wenone Hope

Wenone

Vzdělání

Vysoká škola pedagogická – bakalářský titul - (Předškolní a mimoškolní pedagogika)
Střední škola speciální pedagogiky (Dříve narozené děti a autismus)
Diplomovaný specialista v oblasti dětských služeb (Péče a vzdělávání v raném věku dítěte)
TEFL certificate
Young Learners and Teens TEFL certificate
Kurz první pomoci
Workshopy (školení) vztahující se k hudbě, józe, umění, přísupu Reggio Emilia pedagogiky, přirozenému vzdělávání a znakové řeči

Zkušenosti

12 let zkušeností vyučování ve školkách, předškolních vzdělávacích zařízeních a základních školách
Výuka dětí se speciálními potřebami.

Více o mně

Jsem australská učitelka, rodilá mluvčí, která miluje děti a jejich smysl pro objevování, údiv, kouzlo a zvědavost, jež přinášejí do všeho, co dělají. Má filosofie učení spočívá a je zaměřena na budování vzájemného vztahu plného respektu a na vedení dětí skrze úžasné a zároveň zajímavé vzdělávací (výukové) activity. Děti se učí nejlépe, když jsou v klidu a bezpečí, zaměřuji se tedy primárně na ujištění, že každé dítě cítí, že je o něj postaráno a že je podporováno. (že se mu věnuji a že jej podporuji). Děti jsou přírodními talenty ve výuce jazyků – učí se anglicky skrze zábavné aktivity (hry), které jsou pro ně zajímavé a dovolují jim objevovat nové věci a zároveň při nich používat své smysly. Svou roli vidím jako průvodce, který vede každé dítko na jejich cestě v objevování a snaží se je vtáhnout do anglického jazyka tak, aby ho byli schopní vnímat, slyšeli ho a začali ho samostatně používat. Společně si hrajeme, zpíváme, představujeme si, tvoříme, objevujeme nové věci, báječně se bavíme, a to vše, zatímco se učíme anglicky.

Wenone se již vrátila zpět do Austrálie, ale i nadále spolu udržujeme kontakt, pomáhá nám s přípravou výuky a spolupracujeme na rozvíjení našich projektů.
 • Kontakt
  Open or Close
  English Day
  Budova MADC Mufík
  Špitálská 284/1
  390 01 Tábor
  č.ú.:
  2900620167/2010
  Mgr. Karolina Mairychová
  (+420) 728 060 015
  english-day@seznam.cz

Sdílejte